FAM SİSTEMLERİ

ANA SAYFAHAKKIMIZDAÜRÜNLERHABERLERİLETİŞİM

İNDÜKSİYON SERTLEŞTİRME MAKİNALARI


Form Atlım Ltd. indüksiyon sertleştirme uygulamalarında uzun yıllardır ısıl işlem tesislerine hizmet vermektedir.
IGBT teknolojisi ve tam programlanabilen yazilimi ile Türkiye genelinde indüksiyon sertleştirme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.• Devamını Oku
Yndüksiyon Sertle?tirme Makinasy
PROSES ÖLÇÜM VE KONTROL SİSTEMLERİ

20 yılı aşkın bir süredir, dünyanın önde gelen güvenilir üreticileri ile ölçüm ve kontrol sistemleri konusunda çalışmaktayız.                           

FIRIN OTOMASYON VE MODERNİZASYONU

Mevcut fırınların ısıl işlem kontrol sistemlerinde gaz atmosfer - sıcaklık ve süre otomasyonlarının saglanması parça kayıplarını ortadan kaldırmak için gereklidir. Bu amaçla, özel sensörler ve cihazlar kullanılarak fırın kontrolü tam otomatik hale getirilmektedir.

Form Atilim Makine mevcut gaz atmosferli fırınlara ölçüm ve kontrol sistemleri kurulması, modernizasyonu, bakımı ve yedek parça teminlerinde uzun yıllardır çalışmaktadır.


• Devamını Oku

- ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇÜM VE KONTROL

Atıksu arıtma tesisleri ve balık çiftliklerinde, bakım gerektirmeyen uzun ömürlü prob yapısı sayesinde OxyGuard sistemleri yıllardır tercih edilmektedir.

• Devamını Oku

-OPTEK PROSES UYGULAMALARI
Gıda sektöründen petrokimya sektörüne kadar geniş bir yelpazade, dünyanın önde gelen proses ölçüm sistemleri üreticisi olan Optek firmasının ürünleri tercih edilmektedir.

• Devamını Oku

FORM ATILIM MAKINA LTD. 2016